fbpx

En Sevilen Altın Kolye Modelleri

Pırlanta 14 Ayar Altın Dorikalı Avustralya Beyaz Tek Opal Kolye

Hayatımızda değer verdiğimiz kadınlara hediye almak kimi zaman çok zor olabilir. O talihli kadına hediye almaya karar verdiniz fakat ne alacağınızı bir türlü kestiremiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Yılların birikiminden elde edilen tecrübe ile ustaların elinde son şeklini alan altın kolye modelleri sizin karar vermenizi kolaylaştıracak zarif ürünlerdendir. Muhteşem tasarımları ile göz zevkine hitap eden ürünler sevdiğinize hediye etmek için eşi benzeri olmayan parçalardır. Şimdi dilerseniz ürünlerin içeriğinde ne olduğu konusuna ağırlık vererek en sevilen altın kolye modelleri çeşitlerine bakalım.

Ürünlerin İçeriğinde Neler Bulunur?

Ürünlerdeki pırlantalar 0,010 karat olup rengi G, berraklığı ise VS-SI’dır. Altın kolye modellerinin tamamında 14 ayar saf altın kullanılır. Ürünlerin yapım ve tasarımında kullanılan altınlar kesinlikle kaplama altın ya da altın suyuna batırılmış ürünler değildir. Bu konuda firmamız son derece hassas olup ürünleri gerekli kalite kontrol aşamalarından geçirdikten sonra satışa sunmaktadır. Ürünlerin fiyat performans analizleri yapıldığında son derece zarif bir hediyeyi sevdiğinizle buluşturabilirsiniz. Göz kamaştırıcı kolyeler sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza verebileceğiniz müthiş bir doğum günü ya da yıldönümü hediyesi olabilir. Satılan ürünlerin tamamında altın patent ve damgası bulunmaktadır. Zincir uzunluğu 45 cm olup zincir ve kolye ucu da 14 ayar altından imal edilmiştir. Kolyelerimiz elit tasarımcıların öncülüğünde profesyonel işçiler tarafından hazırlamıştır. Kolye, şık kurusunda sizlere teslim edilir. Satın almış olduğunuz altın kolye ürünleri beğenilmediği takdirde % 100 para iade garantisi ile firmamıza iade edilebilir.

Özel Günlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Altın Kolyeler

Uzun bir tasarım aşamasını müteakip uzman ellerdeki işlemin tamamlanmasından sonra kadınların beğenisine sunulan en sevilen altın kolye modelleri özel günlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alır. Sizin de hayatınızda özel anlam ifade eden birisi mutlaka vardır. Onlara bu eşsiz tasarımları hediye ederek onlara çok özel anlam ifade ettiklerini hissettirebilirsiniz. Altın kolye modelleri özel günleri süslemek için tasarlanan bir ürün olduğundan insanların duygusal yönlerine hitap etmektedir. Her harfte kişiye özel bir tasarıma sahip olan altın kolyeler kadınların günlük kombinlerinde de kullanabilecekleri eşsiz takılardandır. Ürünlerdeki özgün tasarımları ve işçilik harikasını kolyelerin üzerinde hissedebilirsiniz.

Kadın takı modelleri denildiğinde akla gelen ürünlerin başında altın kolyeler gelir. Her kadının arzularından birisi de eşsiz güzellikte bir altın kolyeye sahip olmaktır. Kadınlara en sevilen altın kolye modellerinden hediye ederek onların kalbinin kilidini açabilirsiniz.

Sevdiğinizin ya da eşinizin doğum günü var ve ona nasıl bir altın kolye modeli alacağınıza karar veremiyor musunuz? Verdiğiniz hediyenin ona özel ve eşsiz bir tasarım olmasını istiyorsanız 14 ayar altın kolye modelleri isteğinize cevap verecektir. Eğer altın kolyeler ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden ürünleri inceleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
TRY Türk lirası