fbpx

Pırlanta 14 Ayar Altın Yunus Kolye

Pırlanta 14 Ayar Altın Dorika Firuze Yunus Kolye

Pırlanta 14 ayar Altın Yunus kolye zarafet ve şıklığı ile ön planda ve özel günlerin vazgeçilmezidir. Bu kolyeyi aksesuar olarak üzerinizde taşıdığınız zaman gecenin en çok dikkat çekeni siz olacaksınız! Kolyelerinin ön yüzünde bulunan ve altın işlemeli yunus simgesi nedeni ile bu eşi benzeri olmayan aksesuarın ismi yunus kolyedir. Bilinen kolyelerin dışında sadece değeri ya da işçiliği ile değil aynı zamanda yaratıcı tasarımı ile de oldukça zarif olan bu kolye son zamanların en çok tercih edilen aksesuarları arasındadır. Peki bu kolyenin işçiliğinde kullanılan malzemeler neler? Sizleri için yazımızın devamında bu ürünün içeriğini ve yapım aşamasını anlatacağız.

Hediyelerin Vazgeçilmezi : Pırlanta 14 Ayar Altın Yunus Kolye

Pırlanta 14 ayar altın yunus kolye ürününün gram cinsinden ağırlığı tam olarak 1.20 gramdır. Pırlantanın ct değeri ise tam olarak 0,010 olarak tasarlanmıştır. Rengi H olan bu kolyemizin berraklığı ise tam olarak VS-SI’dır. Kolyenin işçiliğinde kullanılmakta olan pırlanta ise kesinlik ile sentetik ya da laboratuvar işi olmayıp tam anlamı ile gerçek pırlantadır. Kolyemizin dorika topları ve figürü ise %100 gerçek olup 14 ayar altından yapılmaktadır. Altın ise kesinlik ile altın kaplama ya da altın suyu olarak değil saf altından oluşmaktadır. Bu konuda her türlü kalite kontrolü yapılmış olup ürünün zincir değeri ise 14 ayar altın kaplama olarak belirlenmiştir. 925 ayar gümüş ürünün işçiliğinde kullanılan bir başka kıymetli madendir.

pırlanta 14 ayar altın yunus kolye

Bu kolyeler en çok hediye verme amacı ile kullanılır. Özel günlerinizde eşinize, sevgilinize ya da annenize vereceğiniz bu kolye sizi onun gözünde unutulmaz kılacaktır. Zira kolyenin yapımında kullanılmakta olan taşlar tam anlamı ile doğal taşlardır ve hakikidir. El yapımı olması da bu ürünün öne çıkan bir diğer özelliğidir.

Özel günlerinizi unutulmaz kılacak ve hediye alan kişinin gözünde sizi unutulmaz yapacak olan kolyemiz hakkında daha detaylı bilgi almak istiyor iseniz sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Zira biz bu ürünün özelliklerini burada ne kadar anlatır isek anlatalım yetersiz kalacaktır. Bunun yerine bizlere en çok gelen soruları bu yazımızda cevaplamayı ve en çok merak edilenleri yanıtlamayı düşündük.

Yunus Kolye Nasıl Yapılıyor?

Ürünümüz tam olarak 14 ayar altından oluşmaktadır ve maden rengi ise sarıdır. Kolyemiz erkekler için değil kadınlarımız için üretilmektedir. Kadınlar gibi zarif varlıklara ancak böyle zarif bir ürün yakışırdı zaten!

Buna ek olarak ürünümüzün zincir uzunluğu tam olarak 45 cm’dir. DEMASGOLD markası tarafından üretilmekte olan Pırlanta 14 Ayar Altın Yunus Kolye yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bütün kalite kontrollerini hiçbir sorun yaşamadan geçmiştir. Özel günler için hediye arama telaşını bitiren bu ürün ise oldukça uygun bir fiyata sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Pırlanta 14 Ayar Altın Dorika Firuze Yunus Kolye

Artık zaman gittikçe değişiyor ve değişen zaman ile birlikte insanların zevk anlayışı da gittikçe farklılaşıyor. Bundan on sene önce popüler olan ve artık günümüzde kimsenin yüzüne bakmadığı demode kolyeler yerine son derece usta bir işçilik ile titizlik içerisinde hazırlanmış kolyemizi almaya ne dersiniz? Böylelik ile sevgilinizi, eşinizi ya da kız kardeşinizi mutlu etmek ile kalmayacak ona aynı zamanda unutulmaz bir hediye vereceksiniz. Zira kolyemizin yunus şeklinde olan tasarımı son derece özgündür. Bu modeli başka kolyelerin üzerinde bir işleme olarak bile göremeyeceğinizi garanti ediyoruz. Eğer sizler de bu kolyeyi hediye olarak sevdiğiniz birine almaya karar verdi iseniz sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Size sadece bir telefon kadar uzak aynı zamanda çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz kadar yakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
TRY Türk lirası