Pırlanta 14 Ayar Altın Yaprak Bileklik

pırlanta 14 ayar altın yaprak bileklik

Pırlanta 14 ayar altın yaprak bileklik siz değerli müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmış bir üründür. Bu ürünü diğerlerinden farklı kılan şey eşsiz tasarımının yanı sıra harika işçiliğidir. İşçiliğinde kullanılan ürünleri sıralamadan önce sizlere bu ürünün detayları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ürünümüz 14 ayar altından oluşup maden rengi sarı olmaktadır. DEMASGOLD markasının kadınlar için üretmiş olduğu bu zincirin uzunluğu ise tam olarak 18 santimdir. Âşık olanlar ya da aşka âşık olanlar için özel olarak tasarlanmış olan bu ürün özel günlerin vazgeçilmezidir. En çok satılan ürünler arasında olan pırlanta 14 ayar altın fil kolye muazzam işçiliği ve tasarımı ile sizleri büyüleyecek.

Ürünlerimiz özel günler için hediye olarak verilme amacı ile tasarlanmıştır. Sevgilinizin, eşinizin ya da yakın bir arkadaşınızın doğum günü gibi önemli günleri için hazırlanan bu ürün tamamı ile saf altından oluşmaktadır. Özel kesim pırlanta 14 ayar altın yaprak bileklik modelimizi inceleyebilir ve aynı gün kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Şimdi diler iseniz gelin hep birlikte ürünün işçiliğinde kullanılan malzemelere bir göz atalım.

İşçilik Malzemeleri

Pırlanta 14 ayar altın yaprak bileklik ürünün gram olarak ağırlığı tam olarak 0,80 gram olmaktadır. Ct değeri 0,010 olan ürünün rengi ise H’dır. Berraklığı VS-SI olan ürünün işçiliğinde kullanılan pırlantalar ise laboratuvar üretimi ya da sentetik değil tam olarak gerçek pırlanta kullanılarak yapılmıştır. Kesim cinsi ise yuvarlak mükemmel kesimdir. Ürünün dorika topları ile figürleri ise yüzde yüz gerçek ve bilekliğimiz 14 ayar saf altından oluşmaktadır. Herhangi bir altın kaplama veya altın suyu gibi bir durum söz konusu değildir. Bunun bir delili olarak ise altın damga ve özel patenti bulunmaktadır. Ayrıca ürün bütün kalite kontrollerinden sorunsuz bir şekilde geçmiştir.

Zincirin uzunluğu ise yukarıda bahsetmiş olduğumuz üzere 18 santimdir. Fiyat/Performans açısından değerlendirildiği zaman son derece olağanüstü bir hediyedir. Sevgililer günü için sevgilinize unutamayacağı bir hediye arıyorsunuz ve henüz bulamadınız mı? İşte bu hediye tam size göre.

Bunun ile birlikte bilekliğimiz elit tasarımcıların usta ellerinden çıkmıştır. Bu değerli ziynetin yanında sizlere ücretsiz bir kolye kutusu da veriyoruz.

Pırlanta 14 Ayar Altın Yaprak Bileklik Diğerlerinden Farkı Ne?

Pırlanta 14 ayar altın yaprak bileklik ürünümüzün diğer ürünlerimizden tam olarak farkı tasarımıdır.  Bir ince zincirin üzerine geçirilmiş yaprak şeklindeki halkanın ortasında açılan yaprak cinsinden bir halka bulunmaktadır. Piyasada eşini bulamayacağınız bu tasarım kendine özgüdür. Bunun ile birlikte son derece hafif ve kolay kullanılabilir olması ve eğer ürünü beğenmediğiniz taktirde sorunsuz olarak geri teslim alınması da ürünün bir başka artı özelliğidir.

pırlanta 14 ayar altın yaprak bileklik

Yanında sizlere armağan edeceğimiz özel kolye kutusunun içinde kullanmadığınız zamanlarda rahatlık ile saklayabileceğiniz bu ürün özel olarak üretilmektedir. Bu yüzden stoklarımız sınırlıdır. Eğer sizler de bu eşsiz ürünü hayatınızda bulunan değerli bir kadına hediye etmek istiyor iseniz elinizi çabuk tutmanız gerekiyor!

Bize en çok gelen sorulardan birisini yanıtlayarak bu ürün hakkındaki tanıtımımızı sonlandıralım: Bizlere genelde bu ürünün erkekler tarafından da kullanılıp kullanılamayacağı soruluyor. Sizlere şunu belirtmemiz gerekir ki ürünümüz tasarım bakımından tamamı ile kadınlara yönelik üretilmektedir. Bu neden ile erkeklerin kullanacağı kolyeler arasında yer alması mümkün değildir. Fakat erkekler için de ürettiğimiz ürünlerimiz mevcut ve eğer bu ürünün bir benzerini almak istiyor iseniz sitemizin erkek aksesuarlarına ayırmış olduğumuz bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Son olarak bu ürün hakkında detaylı bilgi almak ve ürünün işçiliği hakkındaki tüm detaylara hâkim olmak istiyor iseniz sitemizin iletişim bölümünden bizler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Zira yüz yüze ya da telefondan yapacağımız görüşmeler burada bir iki satırda anlatmak istediğimiz şeylerden daha fazlasını anlatma olanağı vermektedir. Bu yüzden muhakkak bizler ile iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
TRY Türk lirası