Pırlanta 14 Ayar Altın Kolye

pırlanta 14 ayar altın yıldız kolye

Sevgilinize, eşinize ya da hayatınızda önemli bir yeri olan kız arkadaşınıza hediye almak istiyorsunuz fakat seçenekler arasından bir türlü kararınızı veremiyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Alanında yıllarca emek vermiş olan ustalarımızın elinden çıkan pırlanta 14 ayar altın kolye sizin bu kararsızlığınızı giderecek nadide bir üründür. Son derece titizlik ile yapılan çalışmalardan sonra meydana getirilen eşsiz tasarımı ile göz alıcı bir ürün olan bu kolye birine hediye vermek için eşi benzeri bulunmaz bir üründür. Şimdi diler iseniz gelin bu ürünün işçiliğinde kullanılan malzemelere bir göz atalım.

pırlanta baget kolye

Ürünün İçeriğinde Ne Var?

Pırlanta 0,010 CT olup rengi H ve berraklığı ise VS-SI’dir. Pırlanta yapılır iken kullanılan hiçbir malzeme sentetik ya da laboratuvar üretimi değil tam anlamı ile gerçek pırlantadır. Bunun ile birlikte pırlantanın kesimi yuvarlak ve mükemmel kesimdir. Ürünün dorika topları ile figürü ise yüzde yüz gerçek olup 14 ayar altın kullanılarak yapılmıştır. Ürünün yapımında kullanılan altınlar ise kesinlik ile altın suyu ya da altın kaplama değil tam anlamı ile gerçek 14 ayar saf altın kullanılmıştır. Bu konuda altın damgası ve patenti mevcut olan ürünümüz kalite kontrollerinden de sorunsuz bir şekilde geçmiştir.

pırlanta altın kolye

Zincir uzunluğu tam olarak 42 ila 45 santim arasında değişen bu ürün fiyat/performans açısından bakıldığında olağanüstü bir hediye olarak göze çarpmaktadır. Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınız için doğum günü ya da yıl dönümü hediyesi olarak almak istiyor iseniz bu ürün tam olarak bu amaç için tasarlanmıştır. Elit tasarımcıların elinden çıkan ve oldukça şık olan kolyemizin yanında sizlere ücretsiz bir kolye kutusu da veriyoruz. Eğer ürünü beğenmez iseniz kesinlik ile değişim ve geri iade hakkınız olduğunu da hatırlatalım.

Ürünümüz tamamı ile el yapımı olarak üretilmektedir bundan dolayı gramlarında yüzde 5 ranında farklılar olabilir. Bunun ile birlikte ürünün yapımında kullanılan taşlar gerçek ve doğal taşlardır. Ürünün zinciri ise 14 ayar altın kaplama ve 925 ayar gümüşten yapılmıştır.

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Pırlanta 14 Ayar Altın Kolye

Son derece uzun bir tasarım süreci olan ve uzman ellerden çıkan bu ürün özel günlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Sizin hayatınızda önemli yeri olan insanlar için özel anlam taşıyan günlerde kullanacakları bu hediye ile siz de onlar için unutulmaz bir yere sahip olacaksınız. Zira pırlanta 14 ayar altın kolye özel günler için tasarlanmış olduğundan dolayı bu günlerinduygusal ve manevi hassasiyetlerini yansıtmaktadır.

Pırlanta 14 Ayar Altın Kelebek Kolye

Stoklarla sınırlı olan ve çıktığı ilk günden beri talep gören pırlanta 14 ayar altın kolye aynı zamanda kadınlar için önemli bir ihtiyaç olan pırlanta ihtiyacını da gidermektedir. Eşsiz ve özgün tasarım fikirlerinin yansımasını kolyenin üzerinde görebilirsiniz.

Kadın aksesuarları denilince akla ilk gelen şey olan pırlanta hiç şüphesiz bütün kadınların hayran olduğu ve sahip olmak istedikleri bir şeydir. Kadınların en çok istediği şey olan bu taşları onlara hediye ederek aynı zamanda kalplerine giden yolun kilidinin anahtarını da açabilirsiniz.

Evlilik teklifi yapmak istiyorsunuz fakat bir türlü uygun pırlantayı bulamıyor musunuz? Artık yüzükler evlilik teklifleri için çok demode oldu bana yeni bir aksesuar lazım diyor ve bir türlü o aksesuarın hangisi olduğuna karar veremiyor musunuz? Pırlanta 14 ayar altın kolye sizlerin bu ihtiyacını kusursuz bir şekilde giderecektir. Eğer kolye hakkında daha detaylı bilgi almak istiyor iseniz sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları