fbpx

Pırlanta 14 Ayar Altın Taç Kolye

Pırlanta 14 Ayar Altın Dorika Firuze Taç Kolye

Siz değerli müşterilerimizin özel günlerini unutulmaz kılmaları için son derece usta olan ellerden çıkmış nadide bir ürün olan pırlanta 14 ayar altın taç kolye hakkında bilgi almak istiyor ve internette bu ürün hakkında herhangi bir şeye ulaşamıyor musunuz? Bu yazımızı sizin bu arayışınızı sonlandırmak ve sizlere bu eşsiz ve zarif ürün hakkında bilgi vermek için hazırladık. En uygun fiyatlar ile pırlanta 14 ayar altın taç kolye modelimizi inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. Diler iseniz gelin ilk olarak bu ürünün içeriğinde yer alan maddelere ve işçilik serüvenine bir göz atalım.

pırlanta 14 ayar altın taç kolye

Ürün Yapılır iken Neler Kullanıldı?

Pırlanta 14 ayar altın taç kolye ürünü gram cinsinden ağırlığı tam olarak 1,00 gram olup pırlanta 0,010 CT’dir. H berraklığı VS-SI olan bu üründe kullanılan pırlanta laboratuvar ya da sentetik üretimi değildir. Bunun ile birlikte pırlantanın kesimi yuvarlak mükemmel kesimdir ve ürün yüzde yüz gerçek olup 14 ayar gerçek altından oluşmaktadır. Ürünün bütün kalite kontrolleri yapılmıştır. Kolyemizin yapımında kesinlik ile altın kaplama ya da altın suyu kullanılmamıştır. Bütün bunlara ek olarak fiyat/ performans açısından değerlendirildiği zaman bu ürün olağanüstü bir hediyedir. Sevgiliniz, eşiniz, nişanlınız ya da arkadaşınız için özel bir hediye arıyorsunuz fakat bulamıyor musunuz? Elit tasarımcılar tarafından titizlik ile hazırlanmış olan bu kolye oldukça şık ve kullanışlıdır.

pırlanta 14 ayar altın taç kolyw

Bütün bunlara ek olarak müşterilerimize ücretsiz bir kolye kutusu hediye ettiğimiz bu üründe zincir ve kolye ucu tam olarak 14 ayardan oluşmaktadır. Ürünün yapımında kullanılan taşlar ise tamamı ile doğal ve hakikidir. El yapımı olan ürünlerimiz son derece zariftir.

Neden Pırlanta 14 Ayar Altın Taç Kolye Almalıyım?

Pırlanta 14 ayar altın taç kolye ürünlerimiz son derece zarif ve özel olarak tasarlanmıştır. Özel günleri iyice özel kılmak ve unutulmaz bir hatıra getirmek mi istiyorsunuz? Bu amaç ile üretilmiş olan ve raflardaki tazeliğini hala koruyan ürünümüz tamamen 14 ayar saf altından yapılmış olduğu için hiçbir şekilde kaşıntı ya da alerji gibi durumlar meydana getirmemektedir. Eğer sizler de bu eşsiz ürüne sahip olmak ve hayatınızdaki kıymetli bir insana hediye ederek ona verdiğiniz değeri göstermek istiyor iseniz bu ürünümüz tam sizin için!

pırlanta 14 ayar altın kolye

Sadece sevgiliniz, eşiniz ya da bir arkadaşınız için değil aynı zamanda kız kardeşiniz ya da tüm hayatımız boyunca bizim ile birlikte yol alan ve hayatımızın en değerli kadını olan annelerimiz için de bu ürünü alabilir ve ona hediye edebilirsiniz. Zira bu ürün her yaştan kadın için üretilmektedir. Bundan dolayı büyükten küçüğe herkese hediye edebilir ve onun gözünde unutulmaz bir anının baş kahramanı olabilirsiniz.

Bizlere bu ürün hakkında gelen birçok soru bulunmaktadır. Bu sorular arasında da bu ürünün erkekler tarafından kullanılıp kullanılamayacağıdır. Taç Kolyemiz kadınlar için üretilen 14 ayar saf altından oluşan 45 santim zincir uzunluğuna sahip sarı renkli bir aksesuardır. DEMASGOLD markası tarafından üretilen bu ürün kesinlik ile sadece kadın aksesuarları başlığı altında değerlendirilmektedir. Bütün bunlara ek olarak eğer erkekler için bir aksesuar arıyor iseniz sitemizin erkekler için olan bölümüne bir göz atabilir ve oradan beğendiğiniz bir parçayı satın alabilirsiniz.

Son olarak sitemizin iletişim bölümünden bizler ile iletişime geçmeniz birbirimizi karşılıklı anlamamız için iyi olacaktır. Zira bu kısa tanıtım yazısında birbirimizi tam anlamı ile anlamamız pek mümkün olmamaktadır. Bu neden ile sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak birbirimizi tam olarak anlamamızı sağlayabilirsiniz. Sizleri bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
TRY Türk lirası