fbpx

Pırlanta 14 Ayar Altın Fil Kolye

pırlanta 14 ayar altın fil kolye

Sizler için özel olarak tasarladığımız ve çıktığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gören Pırlanta 14 Ayar Altın Fil Kolye ürünümüz stoklarla sınırlıdır! Eğer sizler de bu ürün hakkında bilgi edindikten sonra bu eşsiz tasarıma sahip olmak istiyor iseniz elinizi çabuk tutmalısınız.

Pırlanta 14 Ayar Altın Dorika Firuze Fil Kolye

Ürünün İşçiliğinde Neler Var?

Pırlanta 14 ayar altın fil kolye ürünümüzün gram olarak ağırlığı 1.80 gramdır. Pırlanta tam olarak 0,010 CT değerinde ve H berraklığı ise VS-SI’dir. Ürünün işçiliğinde kullanılmış olan pırlantada kesinlik ile sentetik ya da laboratuvar üretimi yoktur. Ürünün kesimi ise yuvarlak mükemmel kesim cinsindendir.

Ürünün dorika topları ile figürü yüzde yüz gerçek olup 14 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Altın ise kesinlik ile altın suyu ya da altın kaplama değildir ve bunun bir delili olarak ürünün patenti ve altın damgası vardır. Kalite kontrollerinden tam puan alan ürünümüzün zincir uzunluğu ise 42 ile 45 santim arasında değişmektedir. Fiyat/Performans açısından değerlendirildiği zaman olağanüstü bir hediye olan bu ürün arkadaşınıza ve nişanlınıza vereceğiniz oldukça değerli olan bir özel gün hediyesidir.

pırlanta 14 ayar altın fil kolye

Bütün bunlara ek olarak belirtmemiz gereken bir diğer konu ise kolyemizin elit tasarımcılar tarafından özel olarak tasarlandığıdır. Eğer eşinize, nişanlınıza yahut sevgilinize bir doğum günü hediyesi almak istiyor fakat bir türlü seçenekler arasında karar veremiyor iseniz bu ürün tam olarak size göre!

Eğer ürünü beğenmediyseniz ya da herhangi bir sebep ile değiştirmek istiyor iseniz firmamızın yetkilileri bu konuda size her türlü yardımı yapacaktır. Bütün bunlara ek olarak ürünlerimizde kullanılan taşların tamamı doğal taşlardır ve ürünün zinciri tam olarak 14 Ayar Altın kaplamadan oluşmaktadır. 925 ayar gümüşün de içinde olduğu bu ürün tam anlamı ile bir özel gün hediyesidir.

Ürünlerimiz bütün bunlara ek olarak tamamı ile el yapımıdır. Şimdi gelin hep birlikte bu ürünleri nerelerde kullanabileceğimize bir göz atalım.

pırlanta 14 ayar altın fil kolye

Pırlanta 14 Ayar Altın Fil Kolye Kime Hediye Edilir?

Pırlanta 14 ayar altın fil kolye ürünlerimiz hakkında bize en sık gelen bir soru ile başlayalım. Ürünlerimiz tamamı ile kadın aksesuarları başlığı altında üretilmektedir. Maden rengi sarı olan ürünümüz 14 ayar olup zincir uzunluğu ise yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi 42 ile 45 cm arasında değişkenlik göstermektedir. DEMASGOLD markasının usta isimlerinin ellerinden çıkan bu ürüne sahip olmak istiyor iseniz bir telefon kadar uzağınızdayız. Sitemizin iletişim bölümündeki arkadaşlarımıza ulaşarak bizler ile temasa geçebilirsiniz. Zira siz değerli müşterilerimiz ile yüz yüze ya da telefon aracılığı ile yapacağımız bütün görüşmeler bu çok kısa olan tanıtım yazısından daha faydalı olacaktır.

Son olarak ürünümüzün en çok hangi amaçlar için kullanıldığına bir göz atalım. Ürünümüz tamamı ile kadın aksesuarları başlığı altında üretilmektedir. Bundan dolayı sevgilinize, eşinize ya da yakın bir arkadaşınıza doğum günü ve evlilik yıl dönümü gibi özel günler için hediye edebilirsiniz. Ayrıca bu ürün her sene tekrarlanan o günü bu hediyeyi verdiğiniz yıl için unutulmaz kılacaktır. Sizden bu eşsiz ve zarif tasarımı hediye olarak alan kişinin aklından bir ömür çıkmayacak ve onun için özel bir anı bırakacaksınız.

pırlanta 14 ayar altın fil kolye

Sadece eşiniz ya da sevgiliniz için değil bu ürünü hayatımızdaki en kıymetli ve en özel kadın olan annelerimiz için de alabilirsiniz. Her ne kadar bu yılın anneler günü geçmiş olsa da annenize bir sürpriz yapabilir ve onu yılda sadece bir kere değil her gün hatırladığınızı gösterebilirsiniz. Haydi, bir telefon kadar uzağınızda sizleri bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
TRY Türk lirası